درباره ما

اپلیکیشن باریکا مسیر جدید و علمی برای رسیدن به سلامت و تناسب اندام

باریکا اولین اپلیکیشن همزمان کالری شمار و ویتامین شمار به همراه ارائه انواع رژیمهای غذایی آنلاین می باشد. با استفاده از کالری شمار باریکا شما می توانید علاوه بر کالری، اطلاعات مربوط به میزان مصرف پروتئین، چربی، کربوهیدرات و ویتامینها و مواد معدنی خود را مشاهده و با مقدار استاندارد مجاز روزانه شما مقایسه کنید. در اپلیکیشن باریکا همچنین میتوانید با انتخاب گزینه “تعیین هدف”، زمان و سرعت رسیدن به وزن ایده ال خود را کنترل کنید.

یکی از قابلیت های بی نظیر باریکا این است که شما میتوانید به راحتی کالری، پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامینها و مواد معدنی هر نوع غذای مخصوص خودتان را محاسبه کنید. فقط کافی است مواد تشکیل دهنده غذای خاص خودتان را در قسمت “دستور پخت من” وارد کنید،  بقیه محاسبات را باریکا انجام می دهد.

اپلیکیشن باریکا این امکان را به شما می دهد که طیف وسیعی از انواع رژیمهای غذایی با منوی انتخابی بسیار گسترده و با قابلیت جابجایی درخواست کنید. برای اینکار کافی است از قسمت “برنامه غذایی” رژیم غذایی مورد نظر برای خود یا عزیزانتان را درخواست کنید.

همچنین دسترسی به انواع تمرینات ورزشی و باشگاهی، دستور پخت غذاهای رژیمی، تبدیل مواد نشاسته ای و غلات به یکدیگر، لیست واحد جایگزینی میوه ها، اطلاعات مکمل های غذایی، رسم منحنی های رشد کودکان و دهها قابلیت دیگر از امکانات کاربردی و علمی باریکاست.

تیم تخصصی مشاوره و رژیم درمانی باریکا متشکل از ۲۲ نفر نیروی متخصص شامل ۲ نفر پروفسور تغذیه و رژیم درمانی بالینی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، ۳ نفر دکترای تخصصی تغذیه و رژیم درمانی ، ۲ نفر پزشک متخصص ، ۲ نفر دکترای تخصصی فیزیولوژی ورزش ،  ۳ نفر کارشناس ارشد تغذیه بالینی و متخصص تولید محتوا و تیم فنی شامل ۱۰ نفر مهندس کامپیوتر و برنامه نویس و متخصص تولید محتوا می باشند که با سابقه ۲۰ ساله در حوزه تغذیه و رژیم درمانی به عنوان یکی از بزرگترین تیم های تخصصی رژیم درمانی در ایران و خاورمیانه مشغول به فعالیت هستند.

این تیم به طور مستقیم توسط دکتر مجید محمدشاهی و پروفسور فاطمه حیدری از اساتید به نام تغذیه کشور و دارای صدها مقاله و کتاب چاپ شده در مجلات معتبر دنیا  مدیریت می شود.

هدف از تشکیل تیم تخصصی باریکا دسترسی آسان ، کاربردی و عملی به اطلاعات تغذیه علمی بر طبق آخرین مقالات علمی دنیا و ارائه برنامه های غذایی تخصصی می باشد.

شما می توانید از طریق پیام به شماره واتساپ ۰۹۱۹۲۶۱۹۹۰۵ و یا از طریق ایمیل Barika.app123@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

دکتر محمد شاهی

دکتر مجید محمدشاهی

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

پروفسور فاطمه حیدری

پروفسور فاطمه حیدری

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر بهناز عبیری

دکتر بهناز عبیری

دکترای تخصصی تغذیه و رژیم درمانی

سرکارخانم بهاره زیبا

خانم بهار زیبا

  • کارشناس ارشد تغذیه
  • عضو تیم علمی باریکا
  • مشاور تغذیه در مرکز خدمات جامع سلامت
دکمه بازگشت به بالا