رژیم حفظ وزن (تثبیت وزن)

برای بسیاری از افراد، تثبیت وزن (حفظ وزن) از خود کاهش وزن نیز دشوارتر است. بر اساس تحقیقات انجام شده تنها درصد کمی از افرادی که کاهش وزن را تجربه می کنند، موفق می شوند وزن کاهش یافته خود را به مدت یکسال ثابت نگه دارند. طبیعتا برگشت وزن پس از مدت ها رعایت رژیم غذایی و انجام ورزش های سخت خیلی نا امید کننده و زجر آور است اما یادتان باشد که هر چقدر کاهش وزن شما اصولی تر، آهسته تر و تدریجی تر باشد امکان برگشت وزن شما کمتر خواهد بود. کاهش وزنی که در اثر رعایت رژیم غذایی اصولی و سالم غذا خوردن به دست آمده باشد، همیشه ماندگارتر است.

تیم نخصصی باریکا با هدف اصلاح سبک زندگی و اشاعه الگوهای غذایی سالم و پس از سالها تجربه و تحقیق بر روی رژیم های غذایی، اقدام به ارائه آموزش های صحیح تغذیه و رژیم های تثبیت وزن (حفظ وزن) ماندگار نموده است. در رژیم های تثبیت وزن باریکا هیچ محدودیتی در زمینه انتخاب نوع غذا وجود ندارد و افراد یاد میگیرند که با شکل گیری رفتارهای غذایی درست، هر غذایی را که دوست دارند میل کنند و در عین حال دچار برگشت وزن هم نشوند. در اپلیکیشن باریکا یک منوی غذایی گسترده در پیش روی شماست و به شما این امکان داده می شود که خودتان غذاهای مورد نظرتون را انتخاب کنید. به علاوه با قابلیت جابجایی نامحدود، این امکان را به شما می دهد که در هر زمانی که در سفر، مهمانی یا غیره بودید، به راحتی غذای آن وعده را با غذای در دسترس تان جابجا کنید. 

از دیگر قابلیت های منحصر به فرد باریکا اینست که شما با دریافت رژیم حفظ وزن از باریکا به طور همزمان می توانید از امکان کالری شماری این اپلیکیشن استفاده کنید و به انواع تمرینات ورزشی و باشگاهی، دستور پخت غذاها، تبدیل مواد نشاسته ای (مثلا تبدیل نان به برنج)، فهرست جایگزینی میوه ها و دهها قابلیت دیگر دسترسی داشته باشید. به این ترتیب ضمن رعایت رژیم غذایی اصولی و صحیح و حفظ وزن خود می توانید تغییرات رفتاری مناسبی در زمینه تغذیه و ورزش در خودتان ایجاد کنید و زندگی سالم تری را تجربه نمایید.

دکمه بازگشت به بالا